O NÁS

Vysoká kvalita a precizní přístup k práci

KVALITA A CERTIFIKACE

V naší společnosti jsme vysoce orientovaní na kvalitu, a to jak výrobního procesu tak celkového systému řízení jakosti. Naším hlavním cílem je totiž poskytovat služby a výrobky dle specifických požadavků zákazníka a udržovat vlastní systém řízení kvality na vysoké úrovni.

Jedním z cílů a mezníků v této neustálé činnosti zlepšování, je náš letošní plán certifikace dle ISO 9001: 2015, což by mělo jen potvrdit naše směřování.

Jako výrobní firma absolvujeme úspěšně celou řadu zákaznických auditů a to včetně auditu výrobního procesu dle VDA 6.3 a náš výrobní proces je plně řízen dle nejpřísnějších požadavků a standardů. Samozřejmostí je u nás rovněž péče o systém BOZP a v neposlední řadě náš provoz splňuje veškerá zákonná ustanovení a naše interní zásady pro bezpečný a ekologický výrobní provoz.

Od roku 2008 se našemu týmu daří chápat potřeby průmyslu a vytvořit spolehlivé produkty.

Pod jménem REMET TECHNIK s.r.o. byla naše společnost založena v roce 2008, kdy jsme navázali na činnost Ing. Petra Vyskočila, který strojní výrobu zahájil již v roce 1990 pod značkou REMET.

V současné době působíme v oblasti sériové kovovýroby. Většinu naší produkce tvoří díly vyráběné dle dokumentace zákazníka. Máme také vlastní strojírenské produkty, které vyvíjíme a prodáváme pod naší značkou.

V prvních letech naší existence jsme se zaměřovali pouze na oblast výroby součástek pro ortopedickou protetiku, výrobu speciálních berlí a vycházkových holí, kdy hlavním zpracovávaným materiálem byl dural. S rozvojem technologií a požadavků zákazníků se do popředí dostal nerez a titan a k původnímu spektru výroby jsme přidali např. i výrobu, opravu a úpravu speciálních chirurgických nástrojů a nejrůznější zakázkovou výrobu. Tím jsme položili základ pro další rozvoj společnosti.